Agent Sales B2B (fără experiență)

Green Works
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 1000 EUR
Program de muncă: Flexibil
Dispuși să angajăm refugiați
Greenwork_md este o agenție de digital marketing. Misiunea noastră se bazează pe principiile unui marketing eficient. Invităm în echipa noastră un reprezentant de vânzări care va deveni chipul companiei și ni se va alătura.

Cerințele fața de candidat:

Cunoștințe de bază în vânzări;
Disponibilitatea de a învăța lucruri noi;
Înțelegeți algoritmul activității de vânzări și marketing pentru client;
Cunoașterea limbii română și rusă la nivel de conversație;
Disciplină, responsabilitate și punctualitate.

Responsabilități:

Cautarea clienților;
Procesează cererile primite și efectuează apeluri;
Contactați clienții prin e-mail și alte servicii de comunicare;
Mentinerea unei baze de date clienti intr-un sistem CRM.

Îți oferim:

Birou confortabil in centrul orasului;
Program de lucru flexibil;
Salariu fix + KPI-uri; (Salariu de la 1000 eur.)
Toți angajații noștri sunt angajați oficial;
Oferim cursuri pe cheltuiala companiei.

Aplică acum, trimite CV-ul la adresa hr_office@hrmd24.com (CV-ul să conțină poză). E-mail: hr_office@hrmd24.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide