B2B Sales Director Fintech

Finergy
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Oferim:

Oportunitatea de a lucra într-o companie IT în dezvoltare rapida.
Lucrul cu clienți renumiți.
Participarea la conferințe de specialitate.
Echipă prietenoasă și cultură corporativă orientată spre oameni.
Condiții de lucru confortabile și program flexibil.
Posibilitatea de avansare și dezvoltare profesională.
Participarea la proiecte interesante și ambițioase.
Atmosferă prietenoasă, deschisă și colectivă.
Salariu oficial și competitiv (în funcție de rezultatele interviului) și contract conform legislației muncii din Republica Moldova.

Responsabilități:

Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru atragerea de noi clienți și retenția celor existenți.
Construirea relațiilor pe termen lung cu clienții cheie.
Căutarea activă a noilor clienți în segmentul bancar și al instituțiilor financiare.
Prezentarea și demonstrarea soluțiilor IT ale companiei noastre.
Pregătirea ofertelor comerciale și participarea la negocieri.
Construirea și dezvoltarea relațiilor pe termen lung cu clienții.
Urmărirea tendințelor actuale și dezvoltarea expertizei în domeniul bancar.
Participarea la expoziții tehnice.

Obiectivele funcției:

Atingerea și depășirea planului de vânzări.
Creșterea bazei de clienți și a volumului de vânzări.
Îmbunătățirea nivelului de satisfacție a clienților și consolidarea loialității lor.
Dezvoltarea relațiilor de parteneriat și extinderea pieței.

Candidatul ideal:

Experiență în vânzarea produselor IT, preferabil în domeniul automatizării bancare.
Cunoștințe despre domeniul bancar și specificul acestuia va fi un avantaj.
Abilități excelente de comunicare și negociere.
Capacitați in atingerea obiectivelor.
Posedă limba română și limba rusă, limba engleză va constitui un avantaj.
E-mail: elena.koritskaya@finergy.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide