Manager regional (în comerț)

Blago
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania "Lombard BLAGO GROUP SRL" caută un manager regional responsabil și calificat pentru o colaborare pe termen lung.
Responsabilități:

Coordonarea și supervizarea activităților operaționale din regiunea Chișinău și Sud.
Asigurarea respectării politicilor și procedurilor companiei în toate operațiunile regionale.
Monitorizarea performanței echipelor locale și oferirea de feedback și suport pentru îmbunătățirea acesteia.
Identificarea și rezolvarea problemelor operaționale și comerciale în regiune.
Colaborarea cu alte departamente pentru a asigura alinierea obiectivelor și optimizarea proceselor.
Dezvoltarea și implementarea de strategii pentru îmbunătățirea eficienței și productivității în regiune.

Cerințe:

Experiență minimă de 2 ani în supervizarea echipelor și gestionarea operațiunilor, de preferat în domeniul vânzărilor.
Abilități excelente de leadership și comunicare.
Capacitatea de a lucra independent și de a lua decizii rapide și eficiente.
Cunoștințe solide despre piața locală și tendințele din regiunea Chișinău și Sud.
Disponibilitate pentru deplasări frecvente în regiunea alocată.

Oferim:

Salariu competitiv (discutat la interviu)
Angajare oficială.
Ticheta de masă.
Posibilități de creștere profesională.

Pentru mai multe informații despre companie și rol, vizitați site-ul nostru la www.blago.md.

Candidatii interesati de aceasta oferta sunt invitați să aplice CV-ul la adresa de e-mail hr@blago.md. E-mail: hr@blago.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide