Manager vânzări în oficiu

PerselectCompany
Oraș: Chișinău
Studii: 12 clase
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 10000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Suntem în căutare de Manager de vânzări în domeniul de profile pentru ghips carton. Experienţa nu este obligatorie. Locul de muncă este din oficiul companiei, situat în Chișinău, Ciocana.

Cerințele față de candidat:
- Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
- Abilități excelente de comunicare și convingere;
- Capacitatea de a rezolva eficient problemele.

Responsabilitățile candidatului:
- Gestionarea și menținerea relațiilor cu clienții;
- Prelucrarea solicitărilor venite din partea clienților și stabilirea de întâlniri la oficiu;
- Consultarea clienților cu privire la ofertele companiei și încheierea contractelor.

Condiții de muncă:
- Program de muncă de luni până vineri, orele 8:30-17:30;
- Salariu motivant în creștere, de la 10000 lei şi bonusuri din vânzări;
- Instruire și dezvoltare în cadrul companiei.

Expediază CV-ul la adresa de e-mail perselect7@gmail.com
Telefon de contact 060399901
Telefon:
+373 603 99 901
Persoana de contact:
HR
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide