Șef secție vînzări | Руководитель отдела продаж

METANCOR
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Functii si obligatiuni:

Managementul departamentului de vinzări (în subordinea 10 persoane);
Colaborarea activă cu clienţii actuali şi extinderea bazei de clienţii;
Analiza sistematică a peiţii din domeniu (produse, preţuri, cererea din partea consumatorilor);
Monitorizarea zilnica a managerilor pe vinzari privind indeplinirea sarcinilor;
Oferirea suportului si consultantei managerilor din echipa;
Organizarea proceselor de promovarea companiei şi a produselor ei.

Cerinţe faţă de candidaţi:

Studii superioare obligatoriu (economice, administrarea afacerilor constitue un avantaj);
Cunoasterea obligatoriu a limbei de stat şi a limbei rusa la nivel avansat;
Experientă în domeniul vînzărilor de minim 3 ani;
Abilitati de comunicare, negociere si planificare la nivel de conducator;
Experienta de munca in calitate de administrator, conducator a unui colectiv;
Capacitatea de a organiza și direcționa procesul la rezultatul;
Abilitatea de a lua propriile decizii;
Responsabilitatea și inițiativă;
Utilizator PC. avansat.

Oferim:

Salariu motivant;
Angajare oficială;
8 ore de muncă pe zi, 5 zile de muncă pe săptămînă;
Integrare într-un colectiv tînăr și activ;
Un volum mare de muncă responsabilă și utilă.

* Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu.
Rugăm să indicați în subiectul scrisorii denumirea postului vacant.
e-mail: hr@metancor.md
tel.: 022-42-24-47
web: www.metancor.md

Обязанности:

Руководство отделом продаж (в подчинении до 10 человек);
Планирование работы отдела (идеология, цели, задачи, мотивация);
Составление отчетности;
Систематический анализ рынка (товары, цены, запросы потребителей);
Ведение, поддержание и развитие клиентской базы;
Организация процесса продвижения и продажи товаров компании;
Держать фокус-контроль над выполнением задач своих подчиненных;
Адаптация и обучение сотрудников отдела.

Что нужно от Вас:

Обязательно высшее образование (экономическое / управление бизнесом является преимуществом);
Свободное владение русским и государственным языками;
Опыт в продажах минимум 3 года;
Умение управлять коллективом;
Умение организовывать и направлять процесс на результат;
Навыки аналитики продаж/развития рынка, маркетинга;
Навыки ведения переговоров на высоком уровне;
Способность самостоятельно принимать решения;
Высокая работоспособность и трудолюбие;
Ответственность и инициативность;
Готовность отвечать за коллективный результат;
Опытный пользователь РС;
Рекомендации с предыдущих мест работы будут являться преимуществом.

Мы предлагаем:

Работу в молодом активном коллективе;
8-ми часовой рабочий день 5/7;
Оформление согласно ТК РМ;
Благоприятные и комфортные условия труда;
Мотивирующую и своевременную заработную плату.

* Только кандидаты, соответствующие всем вышеперечисленным требованиям будут приглашены на интервью.
Просьба отправлять резюме с фото и указанием должности в теме письма.
тел.: 022-42-24-47
сайт: www.metancor.md
hr@metancor.md
022-42-24-47
www.metancor.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide