Specialist/ă Secția vânzări (retail)

Poșta Moldovei
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: 12500 MDL
Program de muncă: Full-time
Scopul principal al postului: Monitorizarea și analiza vânzărilor, incheierea contractelor pentru mărfurile la comercializare și identificarea noilor oportunități de colaborare.
Cerințe:

studii superioare (marketing, economie, etc);
cunoștințe avansate de operare a programului 1C;
cunoștințe de operare PC și a programelor aplicate;
experiență pe o poziție similară ar constitui un avantaj;
capacitatea de a asimila rapid informații;
spirit analitic, abilități excelente de comunicare și negociere.

Responsabilități:

studierea cererii și ofertei pieței, exploatarea noilor oportunități de vânzare;
negocierea și încheierea contractelor de vânzare;
întocmirea rapoartelor periodice de activitate și vânzări;
evaluarea și analiza vânzărilor și a stocurilor;
planificarea și prognozarea vânzărilor;
îndeplinirea obiectivelor de vânzări;
înaitarea propunerilor în scopul dezvoltării și creșterii vânzărilor.

Beneficii:

salariul 12 500 lei;
angajare oficială, pachet social și tichete de masă;
program de lucru stabil;
formare profesională continuă.
tichet de masă

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul pe adresa: hr@posta.md, indicând funcția pentru care candidați.

La interviu vor fi invitați doar candidații selectați. E-mail: hr@posta.md
Telefon: 022 251-221, 067101580
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide