Administrator magazin

Maestro Nut
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Pregatirea si experienta:

Studii superioare economice, management, marketing, bussines si administrare.
Experienta in domeniu: va constitui un avantaj.

Cunostinte necesare:

Cunostinte solide de comert intern, piata interna.
Cunostinte bune de operare PC (MS Office), cunoasterea 1C.
Cunostinte primare de operatiuni si documente financiar-contabile.
Persoana comunicabilă si deschisă.

Aptitudini si deprinderi necesare:

Aptitudini de comunicare si de negociere

Cerinte de exercitare:

Atentie concentrate
Spirit organizatoric
Capacitatea de a evalua si a lua decizii prompte
Capacitatea de a lucra cu oamenii

Responsabilitati si sarcini:

Asigura relatia cu furnizorii interni
Asigura relatia directa in problemele comertului intern
Analizeaza si asigura implementarea procedurilor de lucru
Asigura analiza indicatorilor activitatii
Reprezinta firma in relatia cu furnizorii interni
Raporteaza rezultate ale activitatii
Asigura desfasurarea vinzarilor in conformitate cu legislatia de specialitate

Conditii:

Salariu negociabil
Posibilitatea de dezvoltare si crestere in carieră
Masa gratuita

Persoanele cointeresate pot expedia CV-ul la adresa: hr@maestro-nut.com, indicând pozitia pentru care aplică / sau sa ne contactati: 079922333. E-mail: hr@maestro-nut.com
Telefon: 079922333
Телефон:
+373 799 22 333
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть