Agent Comercial (in teritoriu Ungheni, Călărași, Nisporeni)

Bpay
Город: Унгены
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 9000 До 10000 MDL
График: Полный день
In echipa noastră veți găsi oportunități de a continua cariera într-un mediu de muncă dinamic și provocator în care competența, calitatea, pasiunea și creativitatea joacă un rol important.
Cerințe:

Cunoasterea tehnicilor de vanzări și negocieri;
Cunoștințe operare PC (MS Office, Windows,Power Point, Excel);
Abilități foarte bune de comunicare , negociere și perseverență;
Rezolvarea creativă a potențialelor probleme ce pot apărea;
Flexibil și preocupat să se adapteze schimbării.
Capabilitatea de a identifica problemele urgente și propunerea de solutii alternative;
Capabil să contribuie la luarea deciziilor și să preia inițiative;
Permis de conducere categoria B;
Autoturism personal cerință obligatorie.

Responsabilități:

Promovarea imaginii companiei si a produsului companiei de aceasta pe piata;
Stabilirea si gestionarea relatiilor de parteneriat cu clientii companiei;
Extinderea continua a numarului de clienti permanenti;
Monitorizarea realizarii planului de vanzari de catre clientii companiei si cresterea vanzarilor.

Compania oferă:

Angajare oficială în câmpul muncii.
Salariu atractiv (salariu fix + % bonus performanțe).
Compensare amortizarea uzură autoturism.
Pachet social complet.
Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV prin e-mail: aurelia.mihailov@bpay.md. E-mail: aurelia.mihailov@bpay.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть