Consultant Clienți Chișinău

Moldtelecom
Город: Кишинев
Образование: 12 классов
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 7000 До 8000 MDL
График: Полный день
Oferta este valabilă pentru studenţi și specialişti licenţiaţi.
SE OFERĂ:

grafic de lucru full time (8 ore) / part time (4h)
pachet atractiv de recompense și beneficii (salariu fix + bonus lunar în funcţie de rezultate)
training de dezvoltare a abilităților (din contul companiei)
posibilitate de dezvoltare a carierei
angajare oficială cu contract de muncă

ATRIBUȚII DE FUNCȚIE:

comunicarea cu clienţii potențiali
promovarea produselor și serviciilor Companiei
comercializarea produselor și serviciilor Companiei în magazinele proprii şi în teritoriu

CERINȚE:

studii medii sau superioare
cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator
cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă, cunoaşterea unei limbi de circulaţie internaţională prezintă un avantaj
abilități excelente de comunicare verbală şi scrisă, persoană sociabilă cu abilități excelente de networking si relaţionare
abilități de negociere și convingere
orientare către client & rezultat
abilități de a lucra în echipă
abilităţi analitice
proactivitate şi pozitivism

Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu. E-mail: cariera@moldtelecom.md
Телефон:
+373 22 570 170
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть