Manager vânzări

Modern - Activity SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Compania MODERN-ACTIVITY SRL, este în căutarea unui nou membru al echipei noastre de vânzări, suntem specializați în vânzarea en-gros de încălțăminte și electrocasnice, oferind produse de calitate pe întreg teritoriul Republicii Moldova.

Responsabilități:
- Identificarea și atragerea de noi clienți en-gros pentru produsele noastre de încălțăminte și electrocasnice.
- Vizitarea zilnică a locațiilor pe tot teritoriul Republicii Moldova pentru a construi și menține relații de afaceri.
- Gestionarea și dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți și identificarea oportunităților de creștere a vânzărilor.
- Negocierea și încheierea contractelor de vânzare, asigurându-te că obiectivele de vânzări sunt atinse.
- Colectarea și raportarea feedback-ului de la clienți pentru îmbunătățirea produselor și serviciilor.
- Monitorizarea și analizarea pieței pentru a identifica tendințe și oportunități de afaceri.

Cerințe:
- Experiență relevantă în vânzări, preferabil în domeniul produselor en-gros sau în industrie similară.
- Abilități excelente de comunicare și negociere, cu capacitatea de a construi relații solide cu clienții.
- Capacitatea de a lucra independent și de a organiza eficient călătoriile și vizitele pe teren.
- Permis de conducere valid și disponibilitate de a călători frecvent pe întreg teritoriul țării.
- Studii superioare în domeniu relevant (ex. Marketing, Management, Economie) constituie un avantaj.
- Cunoștințe de bază în utilizarea MS Office și experiență cu CRM-uri de vânzări.

Oferim:
- Salariu competitiv și comisioane atractive bazate pe performanță.
- Posibilități de dezvoltare profesională și training.
- Un mediu de lucru dinamic și suportiv.
- Autoturism de serviciu și alte beneficii

Cum să aplici:
Dacă ești pregătit să îți aduci contribuția într-o echipă de succes și să faci parte dintr-o companie în expansiune, te invităm să ne trimiți CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa de gmail: modernactivitysrl@gmail.com
sau telefonați: +37379551050
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть